יום שני, י”ט אייר התשפ”ד
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות אות בספר תורה - הללויה

ברוכים הבאים לאתר הללויה - אות בספר תורה.

אתר הללויה עושה רבות למען אחדות עם ישראל. אנו משתדלים למצוא בין כל חלקי העם את המכנה היהודי המשותף לכולנו. אנו עושים זאת בדרכים רבות ובעיקר ברשת האינטרנט. לשם כך, הקמנו בשנים האחרונות את אתר תהילים בו ניתן לקרוא פרק תהילים ולהשלים ספר יחד עם כולם.

בראשית הדרך הקמנו את אתר הללויה על מנת לעודד את הגולשים ברשת לקריאת פרקי תהילים. לשם כך פיתחנו מערכת ייחודית. המאפשרת לכל יהודי ויהודייה ברחבי העולם לקרוא פרקי תהילים בכל זמן ולהשלים ספר תהילים. פיתוח המערכת והחשיבה הכללית באתר היא ליצור קשר וחיבור אמתי בין כל המגזרים והעדות.

לשמחתנו הרבה עשרות אלפי אנשים הצטרפו בצורות וזמנים שונים. לקהילת תהילים של הללויה. ויתמלא האינטרנט באור וקדושה הודות לקהילה קדושה זו ההולכת וגדלה ב”ה, השם עמכם כן תרבו ותפרצו.

הכמיהה הגדולה של משתמשי האתר לאחדות יהודית קדושה דרך עוצמת כלי האינטרנט. היוותה ומהווה עבור צוות הללויה, את הכוח והדחף ליצור עוד ועוד מיזמים קדושים. המהווים מצע לאחדותם של כל שבטי ישראל דרך האינטרנט.

אודות אות בספר תורה

אחד המיזמים החשובים העומדים לטובת כולנו הוא האתר “הללויה – אות בספר תורה”.    
באתר “אות בספר תורה” פיתחנו עבורכם מערכת ייחודית לרכישת אותיות בספר תורה בה ניתן לבחור את האות אותה רוצים לרכוש, למצוא את שם הרוכש ואת “הפסוק שלי” בתורה. כל זאת בעמל רב ובדמים מרובים.

מאחר והצורך במצוות כתיבת ספר תורה זו הוא לכל איש ישראל , והסגולות שבו הם עצומות,  וכל ישראל אחים, וחברים כל ישראל, על כן עלתה בידינו ב”ה האפשרות לבנות מערכת המחברת את כולנו כאחד במקום הפנימי והקדוש לכולנו ושמו “ספר תורה”.
ספר התורה כולו הוא שמותיו של הקב”ה,  וכל אות מייצגת נשמה יהודית, ואם כן מובן שישנו קשר הדוק וטהור בין הנשמה >> אות בתורה >> לקב”ה.    

על ידי רכישת אות בספר תורה נוצרת פעולה התקשורתית ועצמית (מצווה מלשון צוותא וחיבור) בין נשמת היהודי לבין הקב”ה.   וממילא מובן הצורך העצום שבמצווה זו, הן במישור הפרטי והן במישור הכללי לטובת כלל ישראל.

כדי לרדת לעולם המעשה ולאפשר את הכנסת ספר התורה אנו צריכים לגבות תשלום עבור כל אות. כאשר חלק עיקרי בתשלום מועבר להוצאות הפרסום (שהם משמעותיות ביותר!) , חברות האשראי, אבטחת האתר, קניית האות עצמה והכנסת ספר תורה ברוב עם. על מנת שכל אחד ואחת יוכל לזכות במצווה חשובה ויקרה זו אנו גובים מחיר סמלי עבור האותיות בספר תורה.   

מטרתנו בהללויה להגיע לכל יהודי ויהודיה. מבוגרים נוער ובעיקר ילדים. (כמצוות הרבי מליובאוויטש) ולזכות את כולם במצוות אות בספר תורה למען עם ישראל. הספר יוכנס לבית הכנסת אחוזת הנשיא ברחובות. 

אנו תקווה שתעשו שימוש מועיל באתר זה. נשמח להארותכם ולשאלותיכם בדף הצור קשר באתר. בסיום הרכישה תשלח תעודה במייל על האותיות שנרכשו. חשוב לציין! אות שנרכשה אינה ניתנת לרכישה שוב ע”י אדם אחר.

אנו מקווים כי נזכה כולנו להרבות בהכנסת ספרי תורה, ונשתתף יחד בגופנו, בממונינו ובשכלנו בכתיבת עוד ועוד אותיות בתורה. לנו ולכל מכרינו,  עד ביאת משיח צדקנו במהירה בימינו אמן!.

ההרשמה התבצעה וצוות הללויה ירשום את האותיות בספר עבור החיילים הגיבורים שלנו. יחד ננצח.

שימו לב!

כדי לכתוב ספר תורה וכדי להמשיך ולעמול אנו זקוקים לעזרתכם

השקיעו מספר דקות והוסיפו זכויות לעם ישראל